KONST / Litografier / Färglitografi 12275512
nr 1227 5512
Färglitografi
Ann Edholm. Signerad, daterad 1989, bladets mått: 39x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:44:26
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)